چگونه میتوان سهام ویرجین گلکتیک (Virgin Galactic) را خریداری کرد؟

ریچارد برنسون بعد از گشت و گذار در آسمان، تصمیم گرفت که به فضا برود. افرادی که پولشان از پارو بالا میرود، میتوانند با پرداخت 250،000 دلار، یک ساعت و نیم به گردش فضایی بپردازند. بلیت این سفرهای فضایی به راحتی فروش میرود و سرمایه گذاری در این کسب و کار، میتواند نتایج خوبی در پی داشته باشد. قیمت سهام ویرجین گلکتیک (Virgin Galactic) اکنون چقدر است؟

چگونه میتوان در شرکت ویرجین گلکتیک سرمایه گذاری کرد؟

سهام Virgin Galactic میتواند برای معامله گران فعال، مناسب باشد. در زمان نگارش این مقاله، ویرجین گلکتیک تنها شرکت فعال در حوزه توریسم فضایی است و دلیل قیمت بالای سهام این شرکت نیز همین است: قیمت سهام این شرکت، رشد زیادی داشته است اما گاهی، با سقوط قیمت نیز همراه است.

زیبایی معامله فعال این است که شما میتوانید هم از کاهش و هم از افزایش قیمت سود کسب کنید، البته این نوع معاملات ریسک زیادی نیز به همراه دارند. هنگامی که انتظار افزایش قیمت را دارید، میتوانید سهام را خریداری کنید. هنگامی که فکر میکنید قیمت کاهش خواهد یافت، میتوانید به پیش فروش (Short Selling) بپردازید.

آیا دوست دارید به سرمایه گذاری فعال CFD سهام Virgin Galactic بپردازید؟ پس یک حساب کاربری آزمایشی و رایگان در Plus500 افتتاح کنید:

٪82 از حساب‌های CFD سود خود را از دست می‌دهند.٪82 از حساب‌های CFD سود خود را از دست می‌دهند.

چگونه میتوان سهام ویرجین گلکتیک را خریداری کرد؟

سرمایه گذاری در شرکتی که به سفرهای فضایی میپردازد میتواند بسیار جذاب باشد. ارزش بازار توریسم فضایی، چیزی بیش از 800 میلیارد دلار تخمین زده میشود. در حال حاضر، سفرهای فضایی در مراحل ابتدایی خود به سر میبرند. اما همین سرمایه گذاری های نامطمئن است که میتواند در آینده سود خوبی داشته باشند.

باید توجه داشته باشید که Virgin Galactic تنها شرکتی نیست که قصد تجاری سازی سفرهای فضایی را دارد. پروژه SpaceX ایلان ماسک و پروژه Blue Origin جف بزوس نیز، اهداف مشابهی دارند. به همین دلیل، باید ببینید که قیمت کنونی سهام این شرکت، منطقی است یا خیر. ویرجین گلکتیک هنوز به سود دهی نرسیده است.

آیا در فکر خرید سهام Virgin Galactic هستید؟ پس بهتر است این سهام را از eToro خریداری کنید. eToro برای خرید سهام، کمیسیون ثابتی ندارد. از لینک زیر، میتوانید همین حالا یک حساب کاربری در eToro افتتاح کنید:

سرمایه شما در معرض خطر قرار دارد. هزینه‌های دیگر نیز اعمال می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر، به etoro.com/trading/fees مراجعه کنید.سرمایه شما در معرض خطر قرار دارد. هزینه‌های دیگر نیز اعمال می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر، به etoro.com/trading/fees مراجعه کنید.

قیمت کنونی سهام ویرجین گلکتیک چقدر است؟

آیا دوست دارید از آخرین تحولات قیمت سهام Virgin Galactic با خبر شوید؟ پس نگاهی به نمودار زیر داشته باشید! همچنین، اگر مایل باشید، میتوانید با استفاده از دکمه های موجود، به معامله این سهام بپردازید:

درباره ویرجین گلکتیک

ویرجین گلکتیک، در حال توسعه یک ناوگان فضاپیمایی برای سفر به دور زمین است. فضاپیمایی به نام SpaceShipTwo توسط کمپانی  Spaceship Company طراحی و تولید شده است. مالک این شرکت نیز، ویرجین گلکتیک است.

این فضاپیماها اولین بار در دسامبر 2019 منتشر شده اند. Virgin Galactic قصد دارد پنج فضاپیما از همین نمونه را تولید کرده که به سفرهای فضایی بپردازند. بلیط این سفرهای فضایی برای هر نفر، 250،000 است.

خرید_سهام_ویرجین_گلکتیک

تاریخچه شرکت

شرکت فضایی Virgin Galactic در سال 2004 توسط ریچارد برانسون که یک کارآفرین بریتانیایی بود، تاسیس شد. موسس این شرکت، صاحب ایرلاین Virgin Atlantic نیز هست. در سال 2004، اولین فضاپیمای این شرکت به نام SpaceShipOne پرواز آزمایشی خود را انجام داد و در سال 2010 نیز، SpaceShipTwo که دومین فضاپیمای این شرکت بود پرواز آزمایشی موفق خود را انجام داد.

در سال 2010، نمونه آزمایشی VVS Enterprise نیز پرواز موفق آزمایشی داشت. در سال 2014، SpaceShipTwo در صانحه ای وحشتناک، این فضاپیما سقوط کرد و خلبان نیز فوت کرد. به گفته Virgin Galactic، این حادثه باعث تعطیلی پروژه نشد.

در سال 2018، پرواز دو فضاپیما به دور مدار زمین، توسط SpaceTwoShip و WhiteNightTwo انجام شد. در پروازهای آزمایشی این دو فضا پیما، ارتفاع 50 مایل رد شد. 50 مایل، مرز تعیین شده ای بود که ویرجین گلکتیک نمیتوانست از آن عبور کند. این شرکت قصد دارد سفرهای فضایی خود را از سال 2021 شروع کند. ریچارد برنسون، موسس شرکت و خانواده وی، اولین مسافران این شرکت خواهند بود.

عرضه عمومی سهام ویرجین گلکتیک

سهام Virgin Galactic در بازار بورس نیویورک در تاریخ 28 اکتبر 2019 عرضه شده است. در زمان عرضه، بسیاری از تحلیلگران اعتقاد داشتند که این شرکت پتانسیل زیادی دارد. قیمت این سهام در آوریل 2019 به بیش از 40 دلار رسید. بعد از آن، این سهام سقوط زیادی کرد. تقریبا یک سال پس از عرضه سهام، قیمت این سهام حدود 12.90 دلار رسید که شش دلار بیش از زمان عرضه آن است.

بسیاری از افراد میخواهند به فضا بروند

در پایان ماه مارس 2020، شرکت فضایی Virgin Galactic اعلام کرد که حدود 8،000 نفر برای سفرهای فضایی اعلام آمادگی کرده اند. همه این افراد، مبلغ 1000 دلار پیش پرداخت را پرداخته اند. بلیط سفر فضایی 250،000 دلار قیمت دارد. در طول این سفر 90 دقیقه ای، مسافران برای چند دقیقه بی وزنی را تجربه میکنند.

هنگامی که افراد پیش پرداخت این سفرها را پرداخت میکنند، نقدینگی شرکت افزایش می یابد. همچنین، میتوان نتیجه گرفت که ویرجین گلکتیک مشتریان خود را پیدا کرده است. به همین دلیل، خرید سهام Virgin Galactic بسیار جذاب به نظر میرسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *