معامله کردن لایت کوین (Litecoin): چگونه در لایت کوین سرمایه گذاری کنیم؟

بازار رمزارزها یا Cryptocurrencies بسیار داغ است. بعد از بیتکوین (Bitcoin)، لایت کوین نیز بسیار محبوب است. حتی حدس زده میشود که لایت کوین، جایگزین بیتکوین باشد. اما چگونه میتوانید با معامله لایت کوین بر روی اینترنت، پول درآورید؟ در این مقاله، تمام چیزهایی که برای معامله لایت کوین باید بدانید را به شما خوهیم گفت.

چگونه میتوان در لایت کوین سرمایه گذاری کرد؟

دو راه برای سرمایه گذاری در لایت کوین وجود دارد. یکی معامله فعال است که بسیاری از معامله گران از آن استفاده میکنند. با معاملات فعال در هر شرایطی از بازار، میتوانید سود کسب کنید. معامله گران دیگر ترجیح میدهند تا لایت کوین را برای بلند مدت بخرند. در ادامه، به این میپردازیم که چطور میتوانید هریک از این روش ها را اعمال کنید.

سرمایه گذاری بلند مدت در لایت کوین

میتوان در لایت کوین به صورت بلندمدت سرمایه گذاری کرد. در اینصورت، میتوانید این ارز دیجیتال را بخرید تا قیمت آن افزایش یابد و سود کنید. بعضی حتی انقدر به ارزهای دیجیتال  (Cryptocurrencies)باور دارند که تمام دار و ندار خود را فروخته اند و در این بازار سرمایه گذاری کرده اند. اما بعضی دیگر، نسبت به این بازار بدبین هستند و به سقوط های ناگهانی آن در گذشته اشاره میکنند.

آیا میخواهید مستقیم لایت کوین بخرید؟ در اینصورت، eToro میتواند همراهی مناسب برای شما باشد. میتوانید برای مثال، همین حالا با کارت اعتباری خود، در وبسیات eToro لایت کوین خریداری کنید. از لینک زیر، همین حالا یک حساب کاربری رایگان و آزمایشی در eToro ایجاد کنید.

سرمایه شما در معرض خطر قرار دارد. هزینه‌های دیگر نیز اعمال می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر، به etoro.com/trading/fees مراجعه کنید.سرمایه شما در معرض خطر قرار دارد. هزینه‌های دیگر نیز اعمال می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر، به etoro.com/trading/fees مراجعه کنید.

خرید_لایت_کوین_در_eToro

لایت کوین: کسب سود از نوسانات بازار

لایت کوین، همانند بیتکوین، بازار پر نوسانی دارد. قیمت آن میتواند در هر ثانیه، 10 درصد بالا و پایین شود. این موضوع میتواند برای معامله گران بسیار جذاب باشد. با معامله لایت کوین در زمان مناسب، میتوانید پول زیادی بدست آورید!

با یک کارگزاری آنلاین، خرید و فروش لایت کوین بسیار آسان است. این روزها حتی در صورت کاهش قیمت نیز میتوان از بازار سود کسب کرد (Short position). با پیشفروش لایت کوین، حتی در صورت افت قیمت نیز، سود بدست می آورید. البته معاملات و ترید فعال ارزهای دیجیتال ریسک زیادی به همراه دارند و می‌توانند زیان‌آور باشند.

اگر میخواهید به معامله لایت کوین بپردازید، بهتر است با یک حساب کاربری رایگان و آزمایشی (Demo) شروع به معامله کنید. کارگزاری آنلاین Bitvavo یکی از کارگزاری‌های خوب برای شروع است. در Bitvavo میتوانید به معاملات فرضی بدون ریسک در حساب دموی خود بپردازید تا ببینید آیا توانایی معامله با پول حقیقی را دارید یا خیر. همین حالا با لینک زیر یک حساب کاربری در Bitvavo افتتاح کنید:

لایت کوین چیست؟

لایت کوین یک ارز دیجیتال “آلتکوین” و یکی دیگر از ارز های بازار ارزهای دیجیتال است. “آلتکوین” به تمام ارزهای بجز بیتکوین گفته میشود. هدف سازنده آن، چارلی لی، ساختن ارزی سریع و ارزان بود. درست همانند بیتکوین، میتوانید از لایت کوین برای پرداخت های خود، بدون مداخله طرف سوم استفاده کنید.

چگونه تشخیص دهیم چه موقع، وقت خرید یا فروش لایت کوین است؟

ار آنجایی که لایت کوین بسیار پر نوسان است، تنها در چند دقیقه، میتوانید پول زیادی بدست آورید… ای حتی پول زیادی از دست دهید! به همین خاطر مهم است که به درستی معامله کنید. یکی از راه های این کار، توجه به اخبار است.

از آنجایی که لایت کوین، بازاری بسیار پر نوسان دارد، معامله گران حرفه ای سمت آن نمیروند. به همین دلیل، بازار پر است از افرادی مثل من و شما که نوسان گیر هستند و میخواهند از نوسان این ارز سود کسب کنند.

نوسان گیر ها، معمولا حرفه ای نیستند و به اخبار منتشر شده، بسیار اهمیت میدهند. به همین خاطر انتشار اخبار منفی میتواند باعث افت قیمت بسیار زیاد لایت کوین شود. همچنین، وقتی به ترندهای بازار لایت کوین نگاه میکنید، میبینید که بعد از افت های شدید، همیشه رشد های زیادی رخ داده است.

سرمایه_گذاری_در_ لایت_کوین

کسب سود از بازار بی ثبات

به عنوان معامله گر، میتوانید از بی اطلاعی نوسان گیرهای بازار استفاده کرده و خلاف جهت بازار عمل کنید. هنگامی که اخبار منفی درباره لایت کوین منتشر میشود، از این بازار دور نمانید، وارد بازار شوید، پیشفروش (Short) کنید و از ترند کنونی بازار، سود کسب کنید!

به محض اینکه اینکه قیمت افت میکند، شما شروع به خرید خواهید کرد. با این کار، سود خود را به حداکثر میرسانید. بسیار مهم است که از حد ضرر یا Stop loss استفاده کنید تا در صورت معامله ای اشتباه، سرمایه خود را از دست ندهید.

لایت کوین، همانند بیتکوین، ابزار سرمایه گذاری جذابی است. لایت کوین، هنوز در سایه ی بیتکوین است، اما شرایط میتواند تغییر کند! چشمتان به لایت کوین باشد و از نوسانات آن سود کسب کنید و با تحلیل درست، در زمان مناسب، اقدام به خرید و فروش کنید.

قیمت لایت کوین

در زیر، قیمت CFD لایت کوین را مشاهده میکنید. همچنین، تنها با لینک زیر، میتوانید اقدام به معامله لایت کوین کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *