چگونه سهام سامسونگ را در سال 2024 بخریم؟ – در سهام Samsung سرمایه گذاری کنید

آیا به سرمایه گذاری در سهام سامسونگ فکر می کنید؟ در این مقاله می توانید نحوه خرید سهام Samsung و بررسی آخرین قیمت سهام را بیابید.

چگونه سهام Samsung بخریم؟

آیا به آینده سامسونگ اطمینان دارید؟ آیا آنها می توانند در بازاری با رقابت قوی به نوآوری خود ادامه دهند؟ می توانید سهام سامسونگ را با یک کارگزار آنلاین به سبد سهام خود اضافه کنید:

کارگزارانمزایاثبت نام

قیمت سهام فعلی سامسونگ چقدر است؟

آیا در مورد قیمت سهام فعلی سامسونگ کنجکاو هستید؟ در نمودار زیر مشاهده می کنید که با چه قیمتی می توانید سهام سامسونگ را بخرید و بفروشید:

جزئیات شرکت سامسونگ

در زیر می‌توانید جزئیات کلیدی شرکت سامسونگ را پیدا کنید.

تحلیل سامسونگ

قبل از تصمیم‌گیری برای خرید یا فروش سهام سامسونگ مهم است که ابتدا سهام را تجزیه و تحلیل کنید. مرور زیر به شما نشان می‌دهد که سهم سامسونگ در دوره گذشته چگونه توسعه یافته است.

قیمت سهام سامسونگ در پنج روز گذشته

در جدول زیر، می‌توانید قیمت‌های سهام سامسونگ را برای ۵ روز گذشته مشاهده کنید:

قیمت سهام سامسونگ در سال 2024 چه تغییری خواهد کرد؟

آیا کنجکاو هستید که تحلیلگران چه فکر می‌کنند سامسونگ در 2024 و سال‌های آینده چه کاری انجام خواهد داد؟ با استفاده از داده‌های Alpha Vantage، ما پیش‌بینی‌های تحلیلگران را ترکیب کرده‌ایم. به یاد داشته باشید که این عدد فقط یک پیش‌بینی در مورد حرکات قیمت سهام سامسونگ است و این پیش‌بینی لزوماً باید به حقیقت بپیوندد. همیشه تحقیقات خود را انجام دهید!

چرا ممکن است خرید سهام سامسونگ هوشمندانه باشد؟

 • محصولات متنوع: سامسونگ طیف گسترده ای از محصولات را تولید می کند و سرمایه گذاری در این شرکت را کم خطر می کند.
 • نام تجاری قوی: سامسونگ یک نام تجاری قوی است که توسط بسیاری از مصرف کنندگان در سراسر جهان شناخته شده است.
 • نوآوری: سامسونگ به خاطر شهرتش برای تلویزیون ها، نیمه هادی ها و گوشی های هوشمندش شناخته شده است. این به سامسونگ اجازه می دهد تا خود را از رقبا متمایز کند.
 • رهبر بازار: سامسونگ رهبر بازار گوشی های هوشمند، تلویزیون ها و نیمه هادی ها است.
 • عملکرد مالی: سامسونگ در چند سال گذشته نتایج قوی ارائه کرده است که می تواند آن را به سرمایه گذاری جالبی تبدیل کند.

ریسک سرمایه گذاری در سهام سامسونگ چیست؟

 • رقابت شدید: Samsung با رقابت شدید سایر شرکت‌ها با بودجه‌های بازاریابی بزرگ مواجه است.
 • وابستگی به بازارهای کلیدی: سامسونگ بیشتر درآمد خود را از آسیا به دست می آورد.
 • اختلافات مربوط به پتنت: سامسونگ درگیری های متعددی با اپل بر سر استفاده از پتنت های خاص داشت.
 • وابستگی به تامین کنندگان: سامسونگ به شدت به چند تامین کننده که نیمه هادی های خاصی را ارائه می کنند متکی است.

بزرگترین رقبای سامسونگ چه کسانی هستند؟

 • اپل: این شرکت بزرگ آمریکایی احتمالاً بزرگترین رقیب سامسونگ در بخش گوشی های هوشمند است.
 • ال جی: یکی دیگر از شرکت های کره جنوبی که در زمینه تولید تلویزیون نیز فعال است.
 • اینتل: اینتل رقیب قدرتمند سامسونگ در تولید نیمه هادی ها است.
 • سونی: این شرکت ژاپنی در بازار گوشی های هوشمند و تلویزیون با سامسونگ رقابت می کند.
 • شیائومی: این تولید کننده گوشی های هوشمند عمدتاً در بازارهای نوظهور با سامسونگ رقابت می کند.

چگونه در سهام سامسونگ سرمایه گذاری کنیم؟

 • مرحله 1: ابتدا یک حساب با یک کارگزار سهام قابل اعتماد باز کنید.
 • مرحله 2: با آپلود یک کپی از گذرنامه و آدرس خود، حساب خود را فعال کنید.
 • مرحله 3: پول را از حساب بانکی خود به حساب سهام خود واریز کنید.
 • مرحله 4: سهام سامسونگ را انتخاب کنید و مبلغی را که می خواهید سرمایه گذاری کنید وارد کنید.
 • مرحله 5: برای ارسال سفارش به بورس روی “خرید” کلیک کنید.

سامسونگ چه می کند؟

Samsung Electronics یکی از بزرگترین شرکت های الکترونیکی در جهان است. حتما می دانید که این شرکت گوشی های هوشمند، یخچال و تبلت تولید می کند. علاوه بر این، صنایع سنگین سامسونگ کشتی، بیل مکانیکی و حتی مخازن تولید می کند.Investing in Samsung

سه ستاره

در زبان کره ای، کلمه سامسونگ به معنای “سه ستاره” است. موسس این شرکت به دلایلی این نام را انتخاب کرد. نام سامسونگ به جاه طلبی او اشاره دارد. شرکت به بزرگی جهان و ستاره ها می شد.

یک شرکت موفق که هنوز هم می تواند رشد کند

سامسونگ به دلیل پتانسیل رشد خود، یک سرمایه گذاری بالقوه جذاب است. منبع اصلی درآمد هنوز هم الکترونیک و نیمه هادی ها هستند. علاوه بر این، سامسونگ پتانسیل تسلط بر بازار گوشی های هوشمند را نیز دارد.

بنابراین، قبل از سرمایه گذاری در سهام سامسونگ، بهتر است عملکرد Samsung در این بخش ها را زیر نظر داشته باشید. اگر سامسونگ عملکرد بهتری داشته باشد و محصولات محبوب شوند، خرید سهام سامسونگ ممکن است هوشمندانه باشد.

تاریخچه کوتاهی از سامسونگ

در دهه‌های 1970 و 1980، این شرکت به یک شرکت چندملیتی جهانی تبدیل شد و فعالیت‌های آن در سراسر جهان گسترش یافت. سامسونگ همچنین دو موسسه تحقیق و توسعه جدید تاسیس کرد. در پایان دهه 1980، Samsung Electronics و Samsung Semiconductor که در آن زمان به طور جداگانه فعالیت می کردند، ادغام شدند.

در دهه 1990 و پس از آن، سامسونگ از عصر دیجیتال جدید سود زیادی برد. فناوری‌ها و نوآوری‌های پیشرفته جدید سامسونگ را قادر می‌سازد تا محصولات جدید توسعه دهد و به بازارهای جدید راه یابد. بنابراین، سامسونگ در سراسر جهان شناخته شده است: نام تجاری در میان 10 برند برتر شناخته شده است.

این شرکت امروزه در بیش از 60 کشور جهان فعالیت می کند و بیش از 450000 نفر برای این شرکت بزرگ کار می کنند. سرمایه گذاری در سامسونگ یعنی سرمایه گذاری در یکی از قدرتمندترین و بزرگترین شرکت های جهان!

آیا باید سهام سامسونگ بخرید؟

هیچ پاسخ عینی در مورد اینکه آیا شما باید در سهام سامسونگ سرمایه گذاری کنید یا خیر وجود ندارد. به دلیل گستردگی محصولاتی که این شرکت به فروش می رساند، سرمایه گذاری در سهام سامسونگ می تواند جالب باشد. علاوه بر این، از آنجایی که این شرکت در سطح بین المللی فعال است، سرمایه گذاری در سهام سامسونگ به شما امکان می دهد خطرات خود را در مناطق مختلف پخش کنید.

با این حال، نظارت دقیق بر وضعیت مالی سامسونگ مهم است. زمانی که شرکت عملکرد خوبی نداشته باشد، قیمت سهام ممکن است کاهش یابد. وضعیت کلی اقتصادی نیز می تواند بر قیمت سهام شرکت تأثیر بگذارد.

با سرمایه گذاری نکردن تمام پول خود در سهام سامسونگ، ریسک پرتفوی خود را کاهش می دهید. عاقلانه است که همیشه در چند سهام سرمایه گذاری کنید. اگر سامسونگ عملکرد ضعیفی داشته باشد، یکباره کل سرمایه خود را از دست نمی دهید.

نویسنده

الکس Avatar
در باره

وقتی 16 ساله بودم، مخفیانه اولین سهامم را خریدم. از آن "لحظه افتخار" من بیش از 10 سال است که trade.info را مدیریت می کنم. هدف من آموزش مردم در مورد آزادی مالی است. پس از تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی و روانشناسی، تصمیم گرفتم تمام وقت خود را برای توسعه این وب سایت بگذارم. از آنجایی که عاشق سفر هستم، از سرتاسر دنیا کار می کنم. برای مطالعه بیشتر درباره smartinvesting.info اینجا را کلیک کنید! از گذاشتن نظر زیر این مقاله دریغ نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *