چگونه میتوان سهام اسنپ چت (SnapChat) را خریداری کرد؟

همه اسنپ چت (SnapChat) را میشناسند. میلیون ها نفر در سراسر جهان، روزانه از این اپلیکیشن استفاده میکنند. از چند سال پیش، سهام این شرکت نیز در بازار سهام قابل معامله شده است. اما چگونه میتوان سهام اسنپ چت را خریداری کرد؟

سهام_اسنپ_چت

چگونه میتوان سهام اسنپ چت را خرید؟

سرمایه گذاری در سهام اسنپ چت میتواند بسیار سودمند باشد. سهام های مرتبط با تکنولوژی معمولا نوسان زیادی دارند. شما به عنوان سرمایه گذار با استفاده از این موقعیت میتوانید سود خوبی کسب کنید.

زمان بندی در اینجا بسیار مهم است، خرید و فروش در زمان مناسب میتوانند بسیار سودمند باشند. به لطف کارگزاری های مدرن، میتوان حتی از کاهش قیمت سهام نیز سود کسب کرد، این کار با پیش فروش کردن (Short Selling) ممکن میشود.

چگونه میتوان به معامله فعال سهام اسنپ چت پرداخت؟

در کارگزاری Plus500 میتوانید به معامله CFD سهام اسنپ چت بپردازید. در Plus500، به شما 40،000 دلار سرمایه مجازی داده میشود یا میتوانید از 100 دلار به بالا، سرمایه حقیقی به حساب خود واریز کنید. از لینک زیر، همین حالا یک حساب کاربری آزمایشی در Plus500 افتتاح کنید:

٪82 از حساب‌های CFD سود خود را از دست می‌دهند.٪82 از حساب‌های CFD سود خود را از دست می‌دهند.

چگونه میتوان سهام اسنپ چت را خریداری کرد؟

شما همچنین میتوانید سهام اسنپ چت (SnapChat) را برای بلند مدت خریداری کنید. میتوانید سهام اسنپ چت را به سبد سرمایه گذاری خود استفاده کنید. میتوانید این کار را در کارگزاری Freedom24 انجام دهید.

در Freedom24، میتوانید سهام ها را خریداری کنید و میتوانید آن ها را برای بلند مدت نگهداری کنید و حتی سود سهام نیز دریافت کنید. یکی از مزایای این کارگزاری این است که شما کمیسیونی برای خرید سهام پرداخت نخواهید کرد. از لینک زیر، یک حساب کاربری آزمایشی در Freedom24 افتتاح کنید:

سرمایه شما در معرض خطر قرار دارد. هزینه‌های دیگر نیز اعمال می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر، به Freedom24.com/trading/fees مراجعه کنید.سرمایه شما در معرض خطر قرار دارد. هزینه‌های دیگر نیز اعمال می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر، به Freedom24.com/trading/fees مراجعه کنید.

عملکرد اسنپ چت چگونه است؟

بعد از عرضه عمومی نا امید کننده شرکت، عملکرد اسنپ چت دوباره بهبود یافته است. درآمد تبلیغات در حال افزایش است و به دلیل انتشار بازی های این شرکت و واقعیت افزوده، شمار کاربران نیز در حال افزایش است. به دلیل بحران کرونا نیز، کاربران بیشتری جذب این اپلیکیشن شده اند و احتمالا به استفاده از اپلیکیشن ادامه میدهند.

در نتیجه، سرمایه گذاری در اسنپ چت میتواند بسیار سودمند باشد. هر چند باید حواستان به رقبا نیز باشد: کاربران به محض این که اپلیکیشنی امکانات بیشتری ارائه کند، به آن مهاجرت میکند.

چگونه در سه قدم، سهام اسنپ چت را خریداری کنیم

شما میتوانید با طی کردن این مراحل، اقدام به خرید سهام اسنپ چت (SnapChat) کنید. قبل از خرید سهام، باید در یک کارگزاری مطمئن، حساب کاربری افتتاح کنید. کارگزاری نهادی است که خرید و فروش سهام را برای شما ممکن میکند. هنگامی که میخواهید یک کارگزاری انتخاب کنید، به میزان کارمزد توجه زیادی داشته باشید، بسیاری از سرمایه گذاران سود زیادی را به خاطر پرداخت زیاد کارمزد، از دست میدهند.

بعد از این که یک حساب کاربری افتتاح کردید، باید مبلغی را در حساب کاربری خود قرار دهید. یادتان باشد که سهام اسنپ چت در بازار بورس آمریکا معامله میشود: پس باید به دلار معامله شود. اگر ارز شما نسبت به دلار ارزش خود را از دست دهد، ممکن است که ضرر کنید. به این ضرر، ریسک نرخ تبادل ارز نیز گفته میشود.

هنگامی که در حساب کاربری خود پولی را واریز کردید، میتوانید اقدام به سرمایه گذاری کنید. برای اکثر سرمایه گذاران، سفارش بازار (Market Order) مناسب است. در این سفارش، سهام در بهترین قیمت ممکن برای شما خریده میشود. در سفارش محدود (Limited Order) میتوانید خودتان قیمت خرید سهام را مشخص کنید. در این نوع سفارش، شما کنترل کامل استراتژی سرمایه گذاری خود را دارید!

خرید_سهام_اسنپ_چت

آیا سرمایه گذاری در اسنپ چت عاقلانه است؟

قبل از خرید سهام اسنپ چت (SnapChat)، باید آینده این شرکت را تحلیل کنید. قبل از سرمایه گذاری در اسنپ چت، به این نکات توجه کنید.

رقابت

یکی از بزرگترین تهدیدها برای سهام اسنپ چت، رقبای این شرکت هستند. فیسبوک (Facebook) و اینستاگرام (Instagram) به شدت در رقابت با اسنپ چت هستند. در سال های گذشته، این دو شبکه اجتماعی سعی کردند امکانات مشابهی را ارائه کنند. بسیاری از کاربران نیز به همین دلیل به این شبکه ها مهاجرت کرده اند.

برای مدتی، همه فکر میکردند اسنپ چت کاربران خود را از دست خواهد داد. اما اخیرا وارد یک همکاری با Zynga شده اند که منجر به شروع بخش Snap Games شده است. بخش بازی اسنپ چت، یک پلتفرم است که چند نفر میتوانند همزمان با هم بازی کنند. این نوآوری ظاهرا به اسنپ چت کمک کرده است و شمار کاربران در سال 2019 و 2020 بیش از حد انتظار افزایش داشته است.

اما همچنان باید حواستان به رقبای این شرکت باشد. فکر میکنید اسنپ چت توان رقابت با دیگران را دارد؟ پس خرید اسنپ چت میتواند جذاب باشد.

تحولات مثبت

اسنپ چت (SnapChat) در حال کاهش هزینه های خود است. کاهش هزینه باعث افزایش درصد سود میشود. این کار باعث شده ضرر اسنپ چت نسبت به هر سهم کاهش یابد. اگر این روند ادامه پیدا کند، ممکن است به زودی این شرکت عملکرد مالی مثبت خود را منتشر کند.

تحولات جامعه

قبل از خرید سهام اسنپ چت (SnapChat)، باید تحولات اجتماعی را در نظر بگیرید. اهمیت حریم شخصی در حال افزایش است. در گذشته، کمیسیون معامله فدرال (FTC) برای نقض حریم شخصی کاربران از اسنپ چت شکایت کرده بود. اتفاقاتی از این دست، تاثیری منفی بر روی سهام اسنپ چت خواهد داشت.

همچنین، هر روزه اخباری منفی از شبکه های اجتماعی منتشر میشود. برای مثال، گفته میشود شبکه های اجتماعی سعی دارند تصویری بی نقص از بدن مردان و زنان به جامعه القا کنند. همچنین، شبکه های اجتماعی، میزان شادی را در بعضی افراد پایین می آورند. البته این موضوعات، باعث کاهش محبوبیت شبکه های اجتماعی نشده اند.

آیا فکر میکنید شبکه های اجتماعی جای خود را در جامعه تثبیت کرده اند؟ پس سرمایه گذاری در اسنپ چت (SnapChat) میتواند تصمیم خوبی باشد.

قیمت سهام اسنپ چت در حال حاضر چقدر است؟

در پایین، میتوانید قیمت سهام اسنپ چت را مشاهده کنید. همچنین با فشردن یک دکمه، میتوانید سهام اسنپ چت را خریداری کنید و یا بفروشید.

عرضه عمومی اسنپ چت: چطور پیش رفت؟

هنگامی که در ابتدای سال 2017 سهام اسنپ چت به بازار عرضه شد، این سهام به سرعت 44 درصد رشد داشت. از آن موقع اما، این سهام عملکرد چندان مطلوبی نداشته است. اکنون قیمت این سهام به مراتب کمتر از روز عرضه است، علت این قضیه هم این است که مشخص نیست در دراز مدت عملکرد این شرکت چگونه خواهد بود. به همین دلیل بسیاری عرضه عمومی اسنپ چت را یک شکست برای این شرکت میدانند. در این مقاله، میتوانید بیشتر درباره شکست اسنپ چت در عرضه سهام مطالعه کنید.

در عین حال، محبوبیت اسنپ چت دوباره در حال افزایش است. این اپلیکیشن بیش از 300 میلیون کاربر در سطح جهان دارد. نقدینگی شرکت نیز در زمان نگارش این مقاله، بیش از 60 میلیون دلار است. Evan Spiegel نیز، به لطف عرضه اولیه سهام اسنپ چت، یکی از ثروتمندترین افراد دنیا شده است. این عملکرد چندان هم برای شرکتی که پنج سال پیش دو دانشجوی استنفورد آن را تاسیس کردند، بد نیست.

عرضه اولیه سهام اسنپ چت تاثیر زیادی بر سهام های مرتبط با این شرکت داشته است. در نتیجه، هنگام عرضه سهام SNAP بسیاری از سرمایه گذاران، آن را با سهام اسنپ چت اشتباه گرفتند و این سهام ده ها درصد افزایش قیمت داشت. هنگامی که سهامداران به اشتباه خود پی بردند، قیمت این سهام اصلاح شد و کاهش یافت.

شرکت Snap: بیش از اسنپ چت

از سال 2016، شرکت پشت اسنپ چت، خود را Snap نامید. شرکت اسنپ، تنها صاحب اسنپ چت نیست. این شرکت Bitmoji و Zenly را نیز توسعه میدهد. آیا فکر میکنید این محصولات جدید، عملکرد مالی شرکت اسنپ را بهبود میبخشد؟ پس شاید بهتر باشد سهام این شرکت را خریداری کنید.

اطلاعاتی درباره اسنپ چت

اسنپ چت در سال 2011 به وجود آمد. از سال 2014، تبلیغات نیز به سرویس اسنپ چت اضافه شده است که باعث افزایش درآمد شرکت شده است. با زمان اضافه شدن تبلیغات، این شرکت توانسته درآمدی برای خود داشته باشد. برای مثال، در سه ماهه سوم 2019، درآمد این شرکت به 446 میلیون دلار رسید که افزایشی 50 درصدی نسبت به زمان مشابه در سال گذشته داشته است.

در سال 2013، فیسبوک و گوگل سعی کردند که اسنپ چت را به قیمت 3 میلیارد دلار خریداری کنند. هر چند، اسنپ چت این پیشنهاد را رد کرد.

نکته جالب شرکت پشت اسنپ چت این است که بر روی پروژه های دیگری نیز فعالیت میکند، برای مثال، عینک آفتابی که دارای دوربین است و ویدیوهای 10 ثانیه ای میسازد و به تلفن همراه ارسال میکند. هر چند، با 300 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان، این شبکه به بزرگی فیسبوک یا توییتر نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *