چگونه میتوان سهام گوپرو (GoPro) را خریداری کرد؟

سهام شرکت (GoPro) عرضه اولیه فوق العاده ای داشت و پس از عرضه، قیمت این سهام به طور کم سابقه ای رشد کرد. در سقف قیمتی سهام، این شرکت بیش از 10 میلیارد دلار ارزش داشت! اما طولی نکشید که قیمت سهام این شرکت سقوط کرد. این روزها، سهام گوپرو تنها چند درصد قیمت عرضه اولیه خود را دارد. در چنین شرایطی، سرمایه گذاری در شرکت گوپرو میتواند بسیار سود ده باشد. اما چگونه میتوان سهام GoPro را خریداری کرد و قیمت کنونی این سهام چقدر است؟

چگونه به معامله فعال سهام گوپرو بپردازیم؟

سهام گوپرو در گذشته نوسانات زیادی داشته است. برای مثال، از زمان عرضه اولیه، این سهام 95 درصد از ارزش خود را از دست داده است! به عنوان یک معامله گر فعال، شما میتوانید از این کاهش قیمت سود کسب کنید. اگر در هنگامی که سهام در سقف قیمتی قرار داشت این سهام را پیش فروش میکردید، میتوانستید تا 95 درصد سود کسب کنید. در بعضی کارگزاری ها، حتی میتوانید از اهرم مالی (Leverage) نیز استفاده کنید تا سود خود را چند برابر کنید. اما به خاطر داشته باشید که اهرم مالی، ضرر مالی شما را نیز افزایش میدهد. در کل، این معاملات ریسک بالایی به همراه دارند، پس مراقب باشید!

آیا دوست دارید به معامله فعال سهام GoPro بپردازید؟ در این صورت، بهتر است یک حساب کاربری در Plus500 افتتاح کنید. Plus500 یک کارگزاری است که امکان معامله CFD سهام اکثر شرکت های شناخته شده دنیا را برای شما فراهم میکند. آیا دوست دارید تمام قابلیت های این کارگزاری را با یک حساب کاربری رایگان امتحان کنید؟ پس بر روی لینک زیر کلیک کنید تا همین حالا یک حساب کاربری رایگان و آزمایشی در Plus500 افتتاح کنید:

٪82 از حساب‌های CFD سود خود را از دست می‌دهند.٪82 از حساب‌های CFD سود خود را از دست می‌دهند.

چگونه میتوان سهام شرکت گوپرو را خریداری کرد؟

آیا به آینده شرکت GoPro اطمینان دارید؟ پس باید عملکرد این شرکت را مورد بررسی قرار دهید. در زمان تاسیس شرکت، بسیاری فکر میکردند این شرکت رشدی چشمگیر داشته باشد. اما متاسفانه ناامید شدند و بخش زیادی از سرمایه خود را از دست دادند.

هرچند، هنوز هم مردم عاشق عکاسی در مسافرت هستند. به همین دلیل، سرمایه گذاری در GoPro میتواند نتایج خوبی در پی داشته باشد، اگر این شرکت بتواند دوباره با رقبای خود به رقابت بپردازد. به نظر من، بهترین کارگزاری برای خرید سهام گوپرو، Freedom24 است. Freedom24 برای خرید سهام، هیچ کمیسیونی از شما دریافت نمیکند. در نتیجه، سود بیشتری از سرمایه گذاری خود کسب خواهید کرد. از لینک زیر، یک حساب کاربری در Freedom24 افتتاح کنید:

سرمایه شما در معرض خطر قرار دارد. هزینه‌های دیگر نیز اعمال می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر، به Freedom24.com/trading/fees مراجعه کنید.سرمایه شما در معرض خطر قرار دارد. هزینه‌های دیگر نیز اعمال می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر، به Freedom24.com/trading/fees مراجعه کنید.

آیا سرمایه گذاری در گوپرو هوشمندانه است؟

بسیاری از افراد میپرسند آیا سرمایه گذاری در شرکت GoPro هوشمندانه است یا خیر. خصوصا با سقوط قیمت سهام این شرکت، برای خرید سهام این شرکت باید بسیار هوشیار باشید. اما این شرکت در حال قدم گذاشتن در مسیرهای جالب و جذابی است. شبکه اجتماعی این شرکت به نام Platform که کاربران میتوانند فیلم های خود را با هم به اشتراک بگذارند نیز بسیار محبوب شده است. خود این شبکه اجتماعی درآمدی برای شرکت ندارد اما کاربران مشتاقی که دوست دارند محصولات و لوازم جانبی های خود را از GoPro بخرند، میتوانند درآمد خوبی برای شرکت داشته باشند.

همچنین، این شرکت نوآوری های بسیاری نیز دارد. مثلا یکی از محصولات اخیر این شرکت Zeus Mini است که یک سیستم نوری مغناطیسی است که در زیر آب نیز کار میکند. با این محصول، میتوانید عکس های زیبا و روشنی زیر آب بگیرید. البته محصولات GoPro بسیار گران قیمت هستند. خصوصا در زمانی که اوضاع اقتصاد خوب نیست، محصولات این شرکت برای اکثر کاربران گران محسوب میشوند.

خرید_سهام_گوپرو

درباره شرکت گوپرو

شرکت آمریکایی GoPro، دوربین های اکشن تولید میکند. این دوربین ها ضد آب و بسیار خوش ساخت هستند. این دوربین ها برای فیلم برداری در شرایط سخت و ورزش های پرهیجان استفاده میشوند. این شرکت، پهپادهای دوربین دار نیز تولید میکند.

تاسیس شرکت گوپرو

در سال 2002، Rick Woodman که عاشق موج سواری بود، شرکت Woodman Labs را تاسیس کرد. سفری به استرالیا ایده تاسیس این شرکت را در سر او انداخت. همچنین، او دوربینی خوب برای ثبت تصاویر موج سواری نداشت، و همین زمینه تاسیس شرکت GoPro شد.

ساخت بهترین دوربین ها

Woodman هیچگونه بازاریابی و بازارسنجی انجام نداد. او فکر میکرد که نبود دوربین های خوب اکشن، دغدغه بقیه افراد نیز هست. در نتیجه، هدف خود را تولید دوربینی برای این قشر قرار داد. با خلق چنین دوربینی، همه میتوانستد لحظات فوق العاده خود را ثبت کنند.

ساخت اولین دوربین دو سال از او زمان برد و این تازه شروع کار بود. دوربین های Hero که اکنون تولید میشوند، میتوانند عکس های متحیر کننده ای ثبت کنند. هنگام نگاه کردن به این عکس ها، مخاطب حس میکرد خودش نیز در حال موج سواری است. به همین دلیل شعار این کمپانی نیز، Be a hero است.

کسب و کاری موفق

Rick Woodman موسس این شرکت موفق شد اولین دوربین خود را در سال 2004 بفروشد. در همان سال، گردش مالی شرکت به بیش از 150،000 دلار رسید. در سال 2007، این شرکت رکورد گردش مالی خود را زد و بیش از 3.4 میلیون دلار گردش مالی داشت. در سال 2015، فروش شرکت به 900 میلیون دلار رسید. همچنین این شرکت توانست با عرضه اولیه سهام خود بیش از 425 میلیون دلار سرمایه جذب کند.

تصویری آشنا

تصاویر گرفته شده با دوربین های GoPro قابل شناخت هستند. برای مثال، به تصویر بسیار شفاف Peleton از تور دو فرانس نگاه کنید. همچنین، تصاویر دوربین های GoPro در یوتیوب و فیسبوک نیز یافت میشوند. اگر تصویری بسیار شفاف از صخره نوردی، موج سواری های هیجان انگیز و اسکی و اسنوبورد های زیبا ببینید، میتوانید مطمئن باشید که با دوربین های گوپرو گرفته شده اند.

محصولات گوپرو

GoPro چه محصولاتی تولید میکند؟ دوربین های Hero، نرم افزار ادیت ویدیو و محصولات جانبی دوربین های فیلمبرداری و عکاسی از محصولات گوپرو هستند. به علاوه، دوربین های GoPro میتوانند بر روی پهپادهای خاصی سوار شوند. البته خود شرکت نیز پهپاد خود را دارد که Kama نام دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *