چگونه میتوان سهام پپسی (PepsiCo) را خریداری کرد؟

در اروپا، کوکا کولا بازار نوشابه را در دست دارد. اما اشتباه نکنید: شرکت پپسی (PepsiCo) بیش از نوشابه تولید میکند. برای مثال، این شرکت اسنک های مختلفی تولید میکند که بین مشتریان، طرفداران بسیاری دارد. آیا دوست دارید سهام PepsiCo را خریداری کنید؟ در این مقاله، ببینید چگونه میتوانید سهام پپسی را خریداری کنید.

چگونه می‌توان به تجارت فعال سهام پپسی پرداخت؟

عملکرد شرکت پپسی نوسان زیادی دارد. برای مثال، در زمان بحران کرونا، افراد کمتر نوشابه گازدار مصرف میکردند چرا که بیشتر افراد، بیشتر در خانه غذا میخورند. اما هنوز هم نسل جدید، طرفدار اسنک های این شرکت هستند: 25 درصد از نسل جدید، چندین بار در روز اسنک میخورند و شرکتی مثل پپسی، از این روند سود میبرد!

قیمت سهام PepsiCo نوسان بسیاری دارد. آیا دوست دارید به ترید یا معامله فعال این سهام بپردازید؟ پس یک حساب کاربری آزمایشی در Plus500 افتتاح کنید تا امکانات و قابلیت های این کارگزاری را امتحان کنید. برای افتتاح حساب کاربری، بر روی لینک زیر، کلیک کنید:

٪82 از حساب‌های CFD سود خود را از دست می‌دهند.٪82 از حساب‌های CFD سود خود را از دست می‌دهند.

چگونه میتوان سهام پپسی را خریداری کرد؟

سرمایه گذاری در پپسی میتواند در بلند مدت سود بسیاری داشته باشد. حتی در شرایطی که اوضاع اقتصاد چندان خوب نیست، سهام PepsiCo سود سهام خوبی پرداخت میکند. اما همواره تهدیدهایی برای پپسی وجود دارد. مثلا بیشتر افراد به تغذیه سلامت روی آورده اند. محصولات کنونی پپسی، قند بالایی دارند. در آینده، این میتواند تهدیدی برای شرکت باشد.

اما اخیرا پپسی محصولات سالم تری تولید کرده است. مثلا، آب معدنی این شرکت Aquafina طرفداران بسیاری در جهان دارند. آیا فکر میکنید محصولات پپسی در آینده نیز، طرفداران خود را خواهند داشت؟ پس بهتر است سهام PepsiCo را از Freedom24 خریداری کنید. Freedom24 برای خرید سهام، کمیسیونی دریافت نمیکند و در نتیجه، میتوانید نتایج خوبی از سرمایه گذاری خود کسب کنید. از لینک زیر، همین حالا یک حساب کاربری در Freedom24 افتتاح کنید:

سرمایه شما در معرض خطر قرار دارد. هزینه‌های دیگر نیز اعمال می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر، به Freedom24.com/trading/fees مراجعه کنید.سرمایه شما در معرض خطر قرار دارد. هزینه‌های دیگر نیز اعمال می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر، به Freedom24.com/trading/fees مراجعه کنید.

قیمت کنونی سهام پپسی چقدر است؟

آیا دوست دارید ببینید قیمت کنونی سهام پپسی چقدر است؟ از نمودار زیر، میتوانید قیمت CFD سهام پپسی را مشاهده کنید. اگر قصد معامله سهام PepsiCo را دارید، میتوانید از دکمه های موجود، این کار را انجام دهید.

درباره شرکت پپسی

پپسی 285،000 کارمند دارد و در بیش از 200 کشور در دنیا فعال است و سود خالص 60 میلیارد دلاری دارد. پپسی یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده عذا و نوشیدنی در دنیاست. PepsiCo انواع نوشیدنی های گازدار و بدون گاز تولید میکند. همچنین، این شرکت شیرینی جات و اسنک نیز تولید میکند. برند های مشهور این شرکت شامل پپسی کولا، Tropicana، Lay’s و Smith’s هستند. شرکت پپسی، به شش بخش تقسیم میشود.

سه بخش از شرکت در بازار آمریکای شمالی فعال هستند. بخش های دیگر نیز، مثل PepsiCo Europe و PepsiCo Asia در اروپا و آسیا فعالیت میکنند.

خرید_سهام_پپسی

تاریخچه پپسی

بعد از ادغام دو شرکت Pepsi-Cola و Frito-lay، شرکت PepsiCo در سال 1965 به وجود آمد. Pepsi-Cola از قرن نوزدهم فعالیت میکرد و Frito-lay در سال 1961 تاسیس شده بود. در سال ادغام دو شرکت، این پپسی 16،000 کارمند داشت و 510 میلیون یورو گردش مالی داشت. در سال 1974، پپسی شروع به فروش نوشابه به اتحاد جماهیر شوروی کرد و به اولین شرکت غربی تبدیل شد که با شوروی همکاری میکرد.

پپسی چندین شرکت را نیز خریداری کرده است. مثلا، پپسی شرکت Quaker Oats را که سریال صبحانه و نوشیدنی تولید میکرد را خریداری کرده است. همچنین، PepsiCo 66 درصد شرکت لبنیاتی روسی به نام Wim-Bill-Dann را در سال 2001 خریداری کرد. قبل از سال 2009 نیز، پپسی سهام کمی از بطری سازی Pepsi و بخش آمریکایی Pepsi را صاحب بود اما در سال 2009، مالکیت این دو شرکت را نیز خریداری کرد.

فعالیت شرکت پپسی در بازار نوشیدنی های کانابیس دار

PepsiCo در سال 2018 اعلام کرد که قصد دارد محصولاتی حاوی کانابیس به بازار ارائه کند. به دلیل قانونی شدن ماریجوانا در بعضی کشورها، شرکت های بیشتری به فکر ارائه محصولات کانابیس دار افتاده اند. بسیاری از برندهای نوشیدنی نیز اعلام کرده اند که محصولاتی حاوی ماریجوانا به بازار عرضه خواهند کرد. برند آبجوی Corona نیز، اعلام کرده بود محصولاتی حاوی کانابیس تولید خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *