خرید وِرت کوین: چگونه می توان در Vertcoin سرمایه‌گذاری کرد؟

رمز ارزها آمده اند که باقی بمانند. رشد بی‌سابقه‌ای که بازار تجربه کرده نشان میدهد که بسیاری از سرمایه‌گذاران به انواع ارزهای دیجیتال (کوین ها) علاقه‌مند هستند. یکی از کوین هایی که ممکن است درباره آن اطلاعات زیادی نداشته باشید، وِرت کوین (Vertcoin) است. ازآنجایی‌که این پروژه بسیار امیدوارکننده است، بهتر است نگاهی دقیقتر به آن بیندازیم. با خواندن این مقاله در زمان بسیار کوتاهی متوجه خواهید شد که سرمایه‌گذاری در ورت کوین برای شما مناسب است یا خیر.

چگونه میتوان ورت کوین خریداری کرد؟

ورت کوین میخواهد که فرایند استخراج (ماین کردن)، برای افراد جذاب باشد. با حذف پردازنده های گران قیمتِ ASIC (مدارهای یکپارچه با کاربری خاص)، همه میتوانند از استخراج کوینها بهرهمند شوند. علاوه بر این، تراکنشها با Vertcoin در مقایسه با بیت کوین (Bitcoin) با سرعت بیشتری انجام میشود.

آیا می‌خواهید بدانید چگونه می‌توان سهام ورت کوین را خریداری کرد؟ مرور زیر به شما نشان می‌دهد که از چه کارگزارانی می‌توانید برای سرمایه‌گذاری در سهام ورت کوین استفاده کنید:

کارگزارانمزایاثبت نام
بهترین کارگزار برای خرید ارزهای دیجیتال مانند Vertcoin.
در اولین خرید خود تا سقف 1000 یورو Vertcoin هیچ هزینه تراکنشی پرداخت نمی کنید.
گسترده ترین طیف ارزهای دیجیتال + ارزان!
80 درصد از حساب‌های سرمایه‌گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه‌دهنده ضرر می‌کنند.

Vertcoin چیست؟ – اهداف پروژه

ورت کوین برای اولین‌بار در سال 2014 قابل معامله شد. این پروژه برای رقابت با بلاک‌چین‌های قبلی مانند بیت کوین طراحی شده بود. این کوین یک ارز دیجیتال است که به افراد اجازه میدهد بدون نیاز به تایید تراکنشها توسط شخص ثالث، کوین های خود را برای یکدیگر ارسال و دریافت کنند. یک تفاوت اساسی این ارز با بیت کوین این است که Vertcoin تراکنشها را فقط در دو و نیم دقیقه تایید می کند در حالی که تراکنشهای بیتکوین به‌راحتی 10 دقیقه طول میکشد.

ورت کوین در مقایسه با رمز ارزهای دیگر مانند بیت کوین تفاوتهای دیگری نیز دارد. برخلاف بیت‌کوین، دیگر امکان استفاده از دستگاههای سخت‌افزاری ASIC برای استخراج وجود ندارد. این حالت اجازه میدهد تا افراد به‌جای آن از GPU (واحد پردازشگر گرافیکی) خود استفاده کنند. این به همه فرصتی برای مشارکت در این پروژه را میدهد. به طور معمول، افرادی که دستگاههای مدار یکپارچه با کاربری خاص (ماینر) دارند بیشترین درآمد را با استخراج رمز ارزها کسب می کنند. Vertcoin، تمایل دارد این را تغییر دهد.

حفاظت ASIC – چگونه کار میکند؟

این الگوریتم به طور خاص برای جلوگیری از استفاده شرکتهای بزرگ از هر نوع سخت افزار ASIC برای کنترل بلاک‌چین طراحی شده است. این بدان معناست که ماینرها میتوانند منصفانه رقابت کنند و تراکنشها با دقت توسط یک شبکه توزیع شده اعتبارسنجی (تایید) میشوند. این هم یک مزیتِ اصلی ورت کوین است. این تیم به‌صورت علنی (در مجامع عمومی) ​​اظهار داشته است که اگر اوضاع بد پیش برود و به ASICها مجوز داده شود، این الگوریتم به یک انشعاب سخت (هارد فورک) تبدیل میشود. (هارد فورک: تغییر پروتکل‌های شبکه است که منجر به تغییر اعتبارهای تراکنشها و بلاک ها در بلاک‌چین میشود و در شرایط هارد فورک یا انشعاب سخت تمامی نودها و کاربران باید به آخرین ورژن از نرم افزار به‌روزرسانی انجام دهند.)

 

ماینر تک – کلیک ویژه ورت کوین

علاوه بر مقاومت در برابر ASIC ، Vertcoin مزایای دیگری نسبت به سایر پروژه ها دارد. یکی از مهم‌ترین مزایا، ماینر تک – کلیک ورت کوین است. این نرمافزار تقریباً به هرکسی اجازه میدهد تا وارد استخراج Vertcoin شود و ورت کوین را برای خودش تولید کند. این برنامه (اپلیکیشن) را میتوان مستقیماً از مخزن رسمی GitHub Vertcoin دانلود کرد. پس از نصب، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آدرس کیف پول خود را وارد کنید که پاداشهای استخراج شما به آنجا منتقل شود. آدرس Vertcoin همیشه باید با یک V شروع شود و شامل بین 26-36 نویسه عددی – الفبایی باشد. بقیه مراحل کار ساده است.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به یک استخر استخراج (ماین پول) بپیوندید و انتخاب کنید که آیا از GPU یا CPU برای استخراج استفاده میکنید. اگر میخواهید خودتان ورتکوین را استخراج کنید، قطعاً باید این برنامه را نصب کنید. MobileCash و Unitus دو کوین هستند، که میتوانند با Vertcoin ادغام شوند. این ویژگی به استخراج کنندگان اجازه میدهد تا همزمان بیش از یک بلاک‌چین را استخراج کنند. در واقع، هر هش که یک معدن (ماین) ایجاد میکند به مجموع نرخِ هشِ هر دو ارز مربوط میشود.

سرمایه گذاری در ورت کوین

قیمت ارز – آیا سرمایه‌گذاری در Vertcoin هوشمندانه است؟

هنگامی که کوین VTC برای اولین‌بار در ماه مه سال 2014 وارد بازار شد، قیمتش واقعاً بالا رفت. قیمت به 5 دلار به ازای هر ورت کوین رسید. با این وجود، طی سه ماه پس از آن، به‌سرعت پایین آمد و به 0.091 دلار تقلیل یافت. در سالهای اخیر ، قیمت نسبتاً ثابت مانده و در واقع نوسان چندانی نداشته است. در حقیقت، به استثنای افزایشی که در سال 2017 داشت، در بازار گاوی، قیمت برای مدت کوتاهی به مارک 10 دلار افزایش یافت.

اگرچه کل صنعت ارزهای دیجیتال تحرکات زیادی را در قیمت تجربه میکند، اما به نظر میرسد ورت کوین نوسانات بسیار بالایی را تجربه کرده است. این مساله باعث شده است که سرمایهگذاری در این ارز دشوار باشد. درست است، با این حال ، قیمت پایین فعلی به این معنی است که شما میتوانید مقدار زیادی Vertcoin را با قیمت نسبتاً پایین خریداری کنید. با این حال ، مشخص نیست که آیا قیمت دوباره افزایش خواهد یافت یا اینکه در آینده قابل پیشبینی به همین ترتیب خواهد ماند.

آیا دوست دارید به طور فعال از افزایش و کاهش قیمت این ارز دیجیتال سود کسب کنید؟ پس قطعاً سرمایه‌گذاری در Vertcoin میتواند گزینه جالبی باشد!

ذخیره ورت کوین در کیف پول اختصاصی

سرمایه‌گذاری در Vertcoin یک چیز است، و ذخیره کوینها چیز دیگری است. برخلاف تصور عمومی، رها کردن توکنهای ورت کوین در حساب صرافی خودتان کار عاقلانه ای نیست. این کار بسیار خطرناک تر از آن است که شما فکر میکنید. متاسفانه، صرافیها می توانند هک شوند. اگر این اتفاق بیافتد، احتمال زیادی وجود دارد که کوین های خود را برای همیشه از دست بدهید، زیرا صرافی همیشه آنها را پس نمی دهند.

برای اطمینان از اینکه ورتکوینهای شما حداقل در امان هستند، انتخاب کیف پول مناسب بسیار مفید است. کیف پول سخت‌افزاری مانند Ledger امن ترین گزینه برای انتخاب است. اگرچه این کیف پولها گران هستند اما محافظت بهینهای را فراهم میکنند. اگر بودجه این کار را ندارید، همیشه می توانید کیف پول نرم افزاری را انتخاب کنید. این یک کیف پول ویژه است که میتوانید به راحتی آن را روی کامپیوتر خود نصب کنید. در اینجا کوینهای شما به‌صورت آفلاین ذخیره میشوند.

نتیجه گیری – باید در Vertcoin سرمایه گذاری کرد یا نه؟

اگر آینده ای در استخراج رمز ارزها میبینید، پس ورت کوین قطعاً پروژه ای است که میتوانید در نظر بگیرید. به دلیل وجود محافظت ویژه ASIC ، برخلاف سایر ارزها مثلاً بیت‌کوین، این ارز منحصر به فرد است. پرسش این است که آیا استخراج (ماین کردن) در آینده هنوز لازم است یا پروژه های جدیدی وجود دارد که این امر را منسوخ میکند. بنابراین، اینکه آیا شما باید بر روی Vertcoin سرمایه‌گذاری کنید یا نه، کاملاً به چشم انداز شما از آینده ی بازار رمز ارزها بستگی دارد.

نویسنده

الکس Avatar
در باره

وقتی 16 ساله بودم، مخفیانه اولین سهامم را خریدم. از آن "لحظه افتخار" من بیش از 10 سال است که trade.info را مدیریت می کنم. هدف من آموزش مردم در مورد آزادی مالی است. پس از تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی و روانشناسی، تصمیم گرفتم تمام وقت خود را برای توسعه این وب سایت بگذارم. از آنجایی که عاشق سفر هستم، از سرتاسر دنیا کار می کنم. برای مطالعه بیشتر درباره smartinvesting.info اینجا را کلیک کنید! از گذاشتن نظر زیر این مقاله دریغ نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *