چگونه میتوان سهام برگر کینگ(Burger King) را خریداری کرد؟

شرکت آمریکایی برگر کینگ (Burger King) یک فست فود زنجیره ای بین المللی است. دفتر مرکزی این شرکت در میامی در ایالت فلوریدا قرار دارد. این فست فود زنجیره ای، به فروش سیب زمینی سرخ کرده، برگر، اسنک های گوناگون و نوشیدنی غیر الکلی میفروشد. شما میتوانید با خرید سهام برند Burger King در این شرکت سرمایه گذاری کنید. در این مقاله، خواهیم دید چگونه میتوان با سرمایه گذاری در کینگ برگر، سود بدست آورد.

چگونه میتوان در سهام کینگ برگر سرمایه گذاری کرد؟

سرمایه گذاری در این رستوران بین المللی، با خرید و فروش سهام آن ممکن میشود. این شرکت بزرگ، مالکیت کافی شاپ کانادایی Tim Hortons را نیز بر عهده دارد. بعد از ساب وی، مک دونالد، استارباکس و یام! برند، این فست فود زنجیره ای، بزرگترین برند رستوران محسوب میشود.

با سرمایه گذاری فعال در قیمت سهام کینگ برگر، میتوانید نتایج بسیار خوبی کسب کنید. با معامله فعال میتوانید به آخرین تغییرات این شرکت و سهام، واکنشی مناسب دهید. در نتیجه، حتی در صورت کاهش قیمت سهام نیز میتوانید سود کسب کنید. البته معامله یا ترید فعال سهام، همواره ریسک بالایی به همراه دارد و می‌تواند زیان‌ده باشد! یکی از کارگزاری هایی که امکان معامله سهام کینگ برگر را به شما میدهد Plus500 است. از لینک زیر، یک حساب کاربری آزمایشی و رایگان در این کارگزاری افتتاح کنید:

٪82 از حساب‌های CFD سود خود را از دست می‌دهند.٪82 از حساب‌های CFD سود خود را از دست می‌دهند.

چگونه میتوان سهام کینگ برگر را خریداری کرد؟

فست فود کینگ برگر بخشی از شرکت Restaurant Brands International است و به همین دلیل، شما نمیتوانید سهام Burger King را جداگانه خریداری کنید. همچنین، قبل از خرید سهام، باید عملکرد شرکت را بررسی کرد. اگر برگر کینگ عملکرد خوبی داشته باشد اما Tim Horton ضرر مالی به بار آورد، ممکن است سرمایه گذاری شما نیز ضرر ده شود. پس حتما قبل از سرمایه گذاری در برگر کینگ، تحقیقات جامعی انجام دهید.

یکی دیگر از ریسک های سرمایه گذاری در بخش فست فود، توجه به بخش سلامت است. فست فود باعث مشکلات زیادی در کل جهان شده است. هر روزه، افراد بیشتری نسبت به خطرات این نوع غذا آگاه میشوند. در عین حال، برگر کینگ هنوز هم میتواند مشتریان جدیدی مثلا در آفریقا پیدا کند. به علاوه، برگر کینگ با اضافه کردن غذاهای گیاهی به این نگرانی عمومی پاسخ داده است.

بهترین راه برای خرید سهام Burger King یا هر سهام دیگری، افتتاح یک حساب کاربری در Freedom24 است. در Freedom24 هیچ کمیسیونی برای خرید سهام از شما گرفته نمیشود. در نتیجه، سود دهی سرمایه گذاری شما افزایش پیدا میکند. از لینک زیر، میتوانید مستقیما یک حساب کاربری در Freedom24 افتتاح کنید:

سرمایه شما در معرض خطر قرار دارد. هزینه‌های دیگر نیز اعمال می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر، به Freedom24.com/trading/fees مراجعه کنید.سرمایه شما در معرض خطر قرار دارد. هزینه‌های دیگر نیز اعمال می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر، به Freedom24.com/trading/fees مراجعه کنید.

قیمت کنونی سهام برگر کینگ چقدر است؟

Burger King بخشی از شرکت مادر Restaurants Brands International است. در نمودار زیر، میتوانید تغییرات قیمت CFD سهام Restaurants Brands International را مشاهده کنید. با استفاده از دکمه های موجود نیز، میتوانید اقدام به خریداری کنید:

تاسیس برگر کینگ

شرکت برگر کینگ در سال 1954 توسط دو دانشجو به نام های Jim Mclamore و David Edgerton تاسیس شد. هر دوی آن ها در رشته مدیریت در دانشگاه Cornell University تحصیل میکردند. ایده تاسیس این فست فود اولین بار به ذهن Jim McLamore خطور کرد. او به یک رستوران مک دونالد در سن برناردینوی کالیفرنیا رفته بود که این ایده به ذهنش رسید. در چهارم دسامبر 1954، اولین برگر کینگ در شهر میامی فلوریدا افتتاح شد.

خرید_سهام_برگر_کینگ

شعباتی در بسیاری از کشورها

در سال 2016، برگر کینگ بیش از 11،700 شعبه در بیش از 100 کشور افتتاح کرده بود. حدود نصف این شعب در خارج از آمریکا قرار دارند. Burger King شعباتی در بلژیک، هلند و استرالیا دارد. البته نام شعبات استرالیا، Hungry Jack’s است. از این یازده هزار شعبه، برگر کینگ اکنون مالک 71 شعبه است و بقیه شعبات، توسط مالکان خصوصی که حق امتیاز برند را خریده اند، اداره میشود.

برگر کینگ میخواهد کسب و کارش را به آفریقا گسترش دهد

اولین شعبه برگر کینگ در آفریقا در سال 2013 افتتاح شد. در سال 2018، برگر کینگ اعلام کرد که قصد دارد شعبات بیشتری در آفریقا افتتاح کند. در سال 2018، گفت و گو هایی برای افتتاح شعباتی در نیجریه در جریان بود. بازار آفریقا قطعا پتانسیل های زیادی دارد. جمعیت آفریقا به شدت در حال رشد است و استاندارد زندگی نیز در حال افزایش است. نسل جدید در این قاره میتوانند مشتریان جدید Burger King باشند. با گسترش کسب و کار برگر کینگ در آفریقا، برگر کینگ میتواند با مک دونالد که اکنون بیش از 37،000 شعبه دارد رقابت کند.

آیا فکر میکنید این حرکت درستی برای برگر کینگ است؟ پس شاید بهتر باشد اقدام به خرید سهام برگر کینگ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *