چگونه میتوان سهام شرکت اریکسون (Ericsson’s) را خریداری کرد؟

اریکسون (Ericsson’s) یک شرکت شناخته شده سوئدی است که در زمینه شبکه های مخابراتی فعال است. اخیرا، این شرکت، همکاری هایی را با اپراتور مخابراتی KPN آغاز کرده است. آیا دوست دارید با خرید سهام شرکت اریکسون، در این کمپانی سرمایه گذاری کنید؟ این مقاله، بهترین راه های سرمایه گذاری در شرکت اریکسون را به شما یاد میدهد. همچنین، میتوانید قیمت کنونی سهام اریکسون را نیز مشاهده کنید.

چگونه میتوان به سرمایه گذاری فعال در شرکت اریکسون پرداخت؟

قیمت سهام اریکسون (Ericsson’s) نوسانات بسیاری دارد: مثلا شرکت قرارداد جدیدی میبندد، قیمت سهام بالا میرود. البته رقبای این شرکت نیز در تلاش برای امضای قرارداد هستند، به همین دلیل، همواره باید رقبای اریکسون را نیز زیر نظر داشته باشید.

آیا دوست دارید به سرمایه گذاری فعال در سهام اریکسون بپردازید؟ میتوانید این کار را در یک کارگزاری مدرن مانند Plus500 انجام دهید. در این کارگزاری، میتوانید مستقیما به خرید و فروش CFD سهام اریکسون بپردازید و کمیسیونی نیز از شما گرفته نمیشود. از لینک زیر، یک حساب کاربری آزمایشی در Plus500 افتتاح کنید:

٪82 از حساب‌های CFD سود خود را از دست می‌دهند.٪82 از حساب‌های CFD سود خود را از دست می‌دهند.

چگونه میتوان سهام اریکسون را خریداری کرد؟

اگر به آینده شرکت اریکسون (Ericsson’s) اطمینان دارید، میتوانید سهام این شرکت را خریداری کنید. باید این کار را در یک کارگزاری کم کارمزد انجام دهید. بسیاری از سرمایه گذاران از اهمیت میزان کارمزد بی اطلاع هستند و در نتیجه پول زیادی از دست میدهند. جای تاسف دارد! در eToro برای خرید سهام اریکسون، هیچ پولی از شما گرفته نمیشود. از لینک زیر، میتوانید یک حساب کاربری در eToro افتتاح کنید:

سرمایه شما در معرض خطر قرار دارد. هزینه‌های دیگر نیز اعمال می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر، به etoro.com/trading/fees مراجعه کنید.سرمایه شما در معرض خطر قرار دارد. هزینه‌های دیگر نیز اعمال می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر، به etoro.com/trading/fees مراجعه کنید.

قیمت سهام شرکت اریکسون چقدر است؟

آیا دوست دارید بدانید اکنون قیمت سهام CFD اریکسون چقدر است؟ در نمودار زیر، میتوانید قیمت معامله این سهام را در Plus500 مشاهده کنید:

درباره شرکت اریکسون

امروزه، حوزه فعالیت شرکت اریکسون (Ericsson’s)، تجهیزات مخابراتی است. اما در دهه 90 میلادی، این شرکت در تولید تلفن همراه فعال بود. در آن زمان، اریکسون 30 درصد بازار گوشی های همراه را در دست داشت و بازیگری قدرتمند میان سازندگان تلفن همراه بود. دفتر مرکزی این شرکت در استکهلم قرار دارد.

خرید_سهام_اریکسون

تاریخچه شرکت اریکسون

Lars Magnus Ericssons این شرکت را در سال 1876، به عنوان یک مغازه تعمیر تلگراف شروع کرد. در سال 1878، این شرکت سفارش تلفنی از سوی شرکت Bell دریافت کرد و بعد از آن به خرید و مطالعه تلفن های زیمنس (Siemens) روی آورد. در سال 1879، اولین تلفن اریکسون به بازار عرضه شد.

در سال 1883، شرکت اریکسون (Ericsson’s) قراردادی برای تامین تجهیزات تلفنی با شرکت Hendrik Tore Cedergren امضا کرد. در سال 1884، اولین تلفن دستی به بازار عرضه شد. در قرن بیستم نیز، اریکسون توانست تولید کننده اول تلفن های دستی دنیا شود.

در سال 1987، شرکت اریکسون (Ericsson’s) اولین گوشی خود را به بازار عرضه کرد و در سال های بعد به بزرگترین تولید کننده تلفن همراه تبدیل شد. اما در دهه 90 میلادی، شركت ضرر های زیادی را متحمل شد. در نتیجه این ضرر ها، این شرکت با شرکت Sony ادغام شد و برند Sony-Ericssons پدید آمد. هسته اصلی فعالیت های این شرکت، تولید و عرضه تجهیزات مخابراتی است.

عرضه سهام اریکسون

در سال 1928، اریکسون، سهام خود را در دو نوع A و B عرضه کرد. سهام A برابر 1000 سهم عادی بود و قدرت تصمیم گیری به سهامداران میداد. با فروش تعداد زیادی سهام B، این شرکت توانست درآمد بالایی بدست آورد. امروز، سهام این شرکت در بازار بورس استکهلم و بازار بورس Nasdaq در آمریکا قابل معامله است.

بازسازی هسته اصلی تجهیزات KPN به کمک اریکسون

در اکتبر سال 2020، KPN که یک اپراتور تلفن همراه است، تصمیم گرفت تجهیزات خود را نوسازی کند تا بتواند خدمات 5G را در بستر تلفن همراه با کیفیت بالایی ارائه کند. این نوسازی، با کمک شرکت اریکسون (Ericsson’s) انجام شد. KPN به دلایل امنیتی میخواست که یک شرکت غربی این بازسازی تجهیزات را انجام دهد. در سال 2019، بخشی از تجهیزات KPN را شرکت چینی Huawei ساخته بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *