چگونه میتوان سهام اینتل ست (Intelsat) را خریداری کرد؟

اینتل ست (Intelsat) یکی از بزرگترین شرکت های ارتباطات ماهواره ای است. ماهواره های ارتباطی این شرکت در حال حاضر به عدد 52 ماهواره رسیده است که یکی از بزرگترین ناوگان ماهواره های تجاری در دنیا محسوب میشود.

در ابتدا، Intelsat در سال 2004 با نام International Telecommunications Satellite تاسیس شد. موسسان این شرکت، چند سرمایه گذار خصوصی بودند و تاسیس این شرکت، مبلغ سه میلیارد دلار هزینه در بر داشت. آیا در فکر سرمایه گذاری در سهام اینتل ست هستید؟ در این مقاله، تمام اطلاعات درباره اینتل ست را خواهید یافت!

چگونه میتوان به سرمایه گذاری فعال در اینتل ست پرداخت؟

سرمایه گذاری فعال در شرکتی مثل Intelsat میتواند نتایج خوبی در پی داشته باشد. قیمت های سهام شرکت های مختلف، دائما تحت تاثیر اخبار بالا و پایین میشوند. به علاوه، قیمت سهام های بازار، حتی به دلیل شرایط اقتصادی نیز، نوسان دارند. آیا دوست دارید از این نوسانات استقفده کنید؟ در این صورت، بهترین کارگزاری برای شما، Plus500 است! در Plus500 میتوانید به سادگی CFD اکثر سهام ها را معامله کنید. از لینک زیر، یک حساب کاربری آزمایشی و رایگان در Plus500 افتتاح کنید:

٪82 از حساب‌های CFD سود خود را از دست می‌دهند.٪82 از حساب‌های CFD سود خود را از دست می‌دهند.

در کدام کارگزاری میتوان سهام اینتل ست را خریداری کرد؟

آیا فکر میکنید بازار ماهواره های تجاری در آینده نیز، پر تقاضا میماند و  اینتل ست در آینده هم به رشد خود ادامه میدهد؟ در این صورت، شاید بهتر باشد که سهام Intelsat را به قصد سرمایه گذاری بلند مدت خریداری کنید. یکی از کارگزاری های خوبی که امکان خرید سهام Intelsat را به شما میدهد، eToro است. در این کارگزاری میتوانید بدون پرداخت کمیسیون، به خرید سهام بپردازید. همین حالا یک حساب کاربری رایگان در eToro افتتاح کنید:

سرمایه شما در معرض خطر قرار دارد. هزینه‌های دیگر نیز اعمال می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر، به etoro.com/trading/fees مراجعه کنید.سرمایه شما در معرض خطر قرار دارد. هزینه‌های دیگر نیز اعمال می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر، به etoro.com/trading/fees مراجعه کنید.

یکی از بزرگترین شرکت های ارتباط ماهواره ای

اینتل ست (Intelsat) در بسیاری از موارد توانسته است تبدیل به یکی از بزرگترین شرکت های ارتباطات ماهواره ای در دنیا شود. برای مثال، اینتل ست همواره از بروزترین تکنولوژی های ماهواره ای استفاده میکند و همواره از قوی ترین موشک ها برای راه اندازی ماهواره های خود استفاده میکند.

در گذشته، Intelsat یکی از معدود شرکت هایی بود که هنوز هم از تجهیزات دریایی برای راه اندازی ماهواره ها استفاده میکرد. اما در سال 2014، این شرکت تصمیم گرفت دیگر از این تجهیزات استفاده نکند. در سی ام ماه می سال 2012، اینتل ست قراردادی با شرکت SpaceX امضا کرد تا یکی از ماهواره های خود به نام Falcon Heavy را به فضا بفرستد.

سهام_اینتل_ست

تاریخچه شرکت اینتل ست

برای دانستن پیشینه شرکت Intelsat، باید به گذشته برگردیم. بسیاری از افراد نمیدانند، اما اولین بار، رئیس جمهور پیشین آمریکا جان اف کندی، در سخنرانی بیست و پنج سپتامبر 1961، از تاسیس یک شرکت ماهواره ای نام برد.

حدود یک سال بعد، رئیس جمهور وقت، لایحه “ارتباطات ماهواره ای” را امضا کرد و در ادامه، شرکت اینتل ست تاسیس شد. البته در آن زمان، نام این شرکت، International Telecommunications Satellite بود. این شرکت، تا سال 2001 به فعالیت خود ادامه داد و از آن زمان به بعد، کاملا تجاری شد.

بعد از تجاری شدن شرکت، خصوصی سازی شرکت در دستور کار قرار گرفت و در هجدهم جولای 2001، بعد از 37 سال فعالیت شرکت، تصمیم گرفته شد که این شرکت خصوصی شود. در ژانویه 2005، اینتل ست به قیمت 3.1 میلیارد دلار به چهار سرمایه گذار این شرکت فروخته شد. خریداران شرکت،  Madison Dearborn، Apax Partners، Permira و Apollo Global Management بودند. همچنین، اینتل ست، شرکت PanAmSat را در سوم جولای 2006 خریداری کرد.

در زمان نگارش مقاله، اینتل ست (Intelsat) بزرگترین ارائه دهنده خدمات ماهواره ای در جهان است. در ژوئن سال 2007، شرکت BC Partners 76 درصد شرکت اینتل ست را به مبلغ 3.75 میلیون دلار خریداری کرد.

سرمایه_گذاری_در_اینتل_ست

معایب و مزایای سرمایه گذاری در شرکت اینتل ست

از آنجایی که اینتل ست یکی از بزرگترین شرکت های ارتباطات ماهواره ای در جهان است، ناگفته پیداست که سرمایه گذاری در Intelsat میتواند جذابیت زیادی داشته باشد. در سال های گذشته، اینتل ست توانسته علی رغم تلاطم بازار شرکت های ماهواره ای، جایگاه خود را همواره ثابت نگه دارد. اینتل ست توانسته با نوآوری های گوناگون و استفاده از بهترین ماهواره ها، همواره خود را نسبت به رقبا برتر نگه دارد.

اما باید گفت که در بازار ارتباطات ماهواره ای، رقابت بسیار شدید است. تضمینی نیست که نتایج درخشانی که اینتل ست داشته است، در آینده نیز تکرار شود. این نکته ای است که هر سرمایه گذار پیش از سرمایه گذاری در این شرکت، باید به آن فکر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *