خرید Loopring: چگونه می‌توان در ارز دیجیتال لوپ رینگ سرمایه‌گذاری کرد؟

در حال حاضر، هزاران ارز دیجیتال مختلف وجود دارد. بسیاری از افراد تنها ریپل یا بیت‌کوین را می‌شناسند، اما پروژه‌های بسیاری وجود دارد که آینده روشنی دارند. یکی از این پروژه‌ها، لوپ رینگ (Loopring)  نام دارد. آیا دوست دارید بیشتر درباره Loopring بدانید و ببینید چگونه می‌توانید در این ارز سرمایه‌گذاری کنید؟ پس ادامه این مقاله را مطالعه کنید!

چگونه سهام لوپ رینگ را خریداری کنیم؟

آیا می‌خواهید بدانید چگونه می‌توان سهام لوپ رینگ را خریداری کرد؟ مرور زیر به شما نشان می‌دهد که از چه کارگزارانی می‌توانید برای سرمایه‌گذاری در سهام لوپ رینگ استفاده کنید:

کارگزارانمزایاثبت نام
بهترین کارگزار برای خرید ارزهای دیجیتال مانند Loopring .
در اولین خرید خود تا سقف 1000 یورو Loopring هیچ هزینه تراکنشی پرداخت نمی کنید.
گسترده ترین طیف ارزهای دیجیتال + ارزان!
80 درصد از حساب‌های سرمایه‌گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه‌دهنده ضرر می‌کنند.

Loopring چیست – هدف پروژه

ابتدا بهتر است ببینیم لوپ رینگ چیست. لوپ رینگ (LRC) یک ارز دیجیتال متن‌باز غیرمتمرکز است که سیستم اجرای دستورات آن بر مبنای اتریوم (Ethereum) انجام می‌شود. ممکن است سازوکار این ارز دیجیتال کمی پیچیده به نظر برسد، اما در کل به این معناست که این ارز دیجیتال بستری فراهم کرده است تا کاربران با ارزهای مختلف، امکان مبادله دارایی‌های مختلف داشته باشند.

لوپ رینگ ذاتاً یک ارز غیرمتمرکز نیست، اما تکنولوژی که استفاده می‌کند، سفارش‌های کاربران را با حلقه‌هایی اشتراکی همگون می‌کند. این پروژه قصد دارد تا جای ممکن به‌سرعت تراکنش‌های کاربران را انجام دهد. پس از آن، سعی می‌کند سفارش‌های گرفته شده را با سفارش‌های مبادله ارز در شبکه Loopring تطبیق دهد.

پروتکل منحصربه‌فرد لوپ رینگ

ارز دیجیتال Loopring نسبت به سایر ارزهای دیجیتال موجود در بازار از پروتکلی منحصربه‌فرد استفاده می‌کند. این پروتکل، معامله توکن‌های ERC20 را در بستر بلاک‌چین اتریوم، بسیار آسان می‌کند. برای مثال، لوپ رینگ به کاربران امکان می‌دهد که هم‌زمان چندین توکن را مبادله کنند. همچنین این پروتکل، تحت هر شرایطی نقدینگی بالایی را تضمین می‌کند. این قابلیت، هم برای کاربران و هم برای صرافی‌ها مفید است و ریسک معاملات را کاهش می‌دهد.

این ارز دیجیتال، با کاهش هزینه‌ها و کارمزد معاملات و همچنین با استفاده از قراردادهای هوشمند، ریسک معاملات را کاهش داده است. در نتیجه، توانسته است حلقه‌هایی سودآور و منطبق با سفارش‌های کاربران ایجاد کند. به‌علاوه، این پروتکل امنیت بیشتری نیز در اطلاعات آنلاین فراهم می‌آورد. هر پلتفرمی که قراردادهای هوشمند ارائه می‌دهد، مجاز است با پلتفرم Loopring ادغام شود. همان گونه که می‌توان تصور کرد، این پروژه جای رشد بسیاری دارد.

سرمایه گذاری در لوپ رینگ

ظهور Loopring 3.0

Loopring 3.0 آخرین ورژن پروتکل ارائه شده این ارز دیجیتال است. این ورژن بدون فداکردن امنیت، عملکرد بهتری به کاربران ارائه می‌دهد. این ورژن دو هدف اصلی را دنبال می‌کند: عملکرد و امنیت. این ورژن از پروتکل، به کاربران اجازه می‌دهد هر لحظه که احساس اطمینان به سیستم نداشته باشند، پول خود را بیرون بکشند. حتی در بدترین شرایط، کاربران می‌توانند با استفاده از Merkle Proofs قدرت خود را پس بگیرند.

استفاده از توکن LRC

اگر قصد سرمایه‌گذاری در لوپ رینگ را داشته باشید، باید توکن‌های LRC را خریداری کنید. LRC توکن‌های خاصی است که در شبکه Loopring استفاده می‌شود. این توکن با استفاده از درصدی از کارمزدهای کل شبکه به دست می‌آید. 70% از هزینه‌ها به ماین کنندگان، 20% به Loopring DAO و 10% دیگر برای تسویه بدهی استفاده می‌شود.

توکن‌های LRC بخش مهمی از سیستم Loopring را تشکیل می‌دهند. مالکان DEX در شبکه لوپ رینگ برای ساخت شهرت در این سیستم، باید از توکن‌های LRC استفاده کنند و در نتیجه، امنیت بیشتری برای کاربران پلتفرم به ارمغان می‌آورند. این بدین معناست که تراکنش‌هایی که با نیت بدی انجام می‌شوند، به سرمایه کاربر آسیب می‌زنند و این سازوکار، کاربران را در برابر آسیب‌های سیستم بیمه می‌کند.

ریسک‌های سرمایه‌گذاری در لوپ رینگ

سرمایه‌گذاری در Loopring، ریسک‌هایی نیز در بردارد. این ریسک‌ها، متوجه همه ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز است. مهم‌ترین ریسک این سرمایه‌گذاری این است که دولت‌ها چندان موافق ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز نیستند. بازرسی تراکنش این ارزها چندان آسان نیست. نبود نهادی مرکزی در این نوع ارزهای دیجیتال، مبارزه با پول‌شویی را برای دولت‌های اروپایی بسیار سخت می‌کند.

ریسک دیگر این است که دولت‌ها ممکن است تصمیم بگیرند که معاملات لوپ رینگ را غیرقانونی اعلام کنند. این تصمیم قطعاً می‌تواند به ضرر این ارز دیجیتال تمام شود. یکی دیگر از ریسک‌های این سرمایه‌گذاری این است که ممکن است ارز دیجیتال بهتری به بازار عرضه شود. هرچند احتمال رخ‌دادن چنین اتفاقاتی کم است، اما پیش از خرید لوپ رینگ باید به این ریسک‌ها توجه کنید.

ذخیره لوپ رینگ در کیف پولی مخصوص

پس از این‌که تصمیم گرفتید در Loopring سرمایه‌گذاری کنید، احتمالاً دوست دارید چند نکته قابل‌توجه درباره این سرمایه‌گذاری را بدانید. اولین نکته این است که ما پیشنهاد می‌کنیم ارز خریداری شده را در یک کیف پول الکترونیکی قرار دهید تا کنترل کاملی بر روی ارزهای خود داشته باشید. انواع مختلفی از کیف پول وجود دارد. برای مثال، می‌توانید یک کیف پول کاغذی را از اینترنت دانلود کنید، اما این راهکار چندان عملی نیست.

گزینه مناسب برای ذخیره ارز دیجیتال، می‌تواند کیف پول نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری باشد. ازآنجایی‌که کیف پول سخت‌افزاری به اینترنت متصل نمی‌شود، می‌تواند مطمئن‌ترین گزینه باشد. البته این نوع کیف پول، قیمت بالایی نیز دارد. اگر دوست ندارید این میزان هزینه کنید، می‌توانید یک کیف پول نرم‌افزاری رایگان را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. فارغ از میزان سرمایه، هیچگاه ارز خریداری شده خود را در صرافی نگه ندارید. در بسیاری از موارد، صرافی‌ها هک می‌شوند.

جمع‌بندی – آیا باید در لوپ رینگ سرمایه‌گذاری کرد؟

همان گونه که در این مقاله مطالعه کردید، Loopring دیدگاه و نگرش خاصی در بازار ارز دیجیتال دارد. باتوجه‌به نوع مبادلات DEX، احتمال افزایش قیمت لوپ رینگ در آینده وجود دارد. اما سؤال اینجاست که آیا این تیم موفق خواهد شد به اهداف خود برسد یا خیر. این سؤال که آیا سرمایه‌گذاری در لوپ رینگ هوشمندانه است یا خیر، به شخص شما بازمی‌گردد. متأسفانه، ما نمی‌توانیم جوابی دقیق به این سؤال دهیم و شما خودتان باید در این باره تصمیم بگیرید.

نویسنده

الکس Avatar
در باره

وقتی 16 ساله بودم، مخفیانه اولین سهامم را خریدم. از آن "لحظه افتخار" من بیش از 10 سال است که trade.info را مدیریت می کنم. هدف من آموزش مردم در مورد آزادی مالی است. پس از تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی و روانشناسی، تصمیم گرفتم تمام وقت خود را برای توسعه این وب سایت بگذارم. از آنجایی که عاشق سفر هستم، از سرتاسر دنیا کار می کنم. برای مطالعه بیشتر درباره smartinvesting.info اینجا را کلیک کنید! از گذاشتن نظر زیر این مقاله دریغ نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *